Naktsmītnes

uz salas 9

Nakts uz salas Dagdas ezerā zem siltas segas - Glempings ''Uz salas''

 

 

 

Uz nelielas salas Dagdas ezera vidū, prom no pilsētas trokšņiem un steigas iespējams nakšņot dabas tuvumā, paliekot kādā no ērti iekārtotām teltīm. Salas saimnieki sola atmiņā paliekošu pieredzi krāšņajā Latgales dabā, ko papildina komfortablas un estētiski pievilcīgas naktsmītnes.

 
 

Keisi maja baner

     Brīvdienu māja „Keiši”


Māja atrodas klusā, ainaviskā vietā Dagdas ezera krastā, 1,8 km no Dagdas. Mājas pirmajā stāvā ir pirts, virtuve, otrajā stāvā – dzīvojamās istabas.

  

 Viesu māja "Saullēkti ozolos" atrodas Ezernieku pagastā pie lielākās ozolu birzs Baltijā, blakus Ežezeram, kas ir salām   bagātākais ezers Latvijā. Te atpūtu atradīs gan divas personas, gan lielas tūristu grupas. Pieejama banketu zāle līdz 40   cilvēkiem. Piedāvājam izbraucienus ar kuteri pa Ežezeru. Iepriekš piesakoties, iespēja pasūtīt zivju zupu. 

 

 

vucini baner

     Viesu nams "Vucini"
 
Viesu māja, pirts, kamīnzāle, ezers, vietējās dabas skaistums - īstā vieta labai atpūtai. Piedāvājam viesu māju atvaļinājumam pie dabas, ballītei draugu vai ģimenes pulkā, romantiskiem vakariem divatā, kā arī vienkārši relaksācijai pirtī ar vēsu peldi blakusesošajā ezerā. Pilnībā aprīkota māja- trauki, elektriskā plīts, ledusskapis, audio un TV. 8-10 gultasvietas nakšņošanai.
 

Runcuki baner

 Brīvdienu māja „Runčuki”


Atpūtas iespējas ģimenēm un kompānijām Oloveca ezera krastā. Ir lieliska peldvieta, pirts, piknika vieta, sporta laukums, telšu vietas, makšķerēšanas iespējas, laivu noma, ogošana, sēņošana.

 

 

Viesu nams "Senču muiža"

Aktīvus ceļotājus, atpūsties gribošus pilsētniekus, klusuma un miera meklētājus, ģimenes svētku svinētājus, pirts siltuma cienītājus, jaukus domubiedrus un divvientulības meklētājus. Klusa meža un ezera ielokā, tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Rēzeknes

Lauku mājas atrodas Okras ezera krastā. Piedāvājumā ir 3 mājas, 20 gultasvietas, pirts, labiekārtota pludmale, telšu vietas, ugunskura vieta, makšķerēšana, laivu noma, sēņošana un ogošana, lauku klusums un svaigs gaiss.

DAVSk-viesnica

    Profesionālās izglītības kompetences centrā "Daugavpils Būvniecības tehnikums" Dagdā, Jūs esat laipni gaidīti piecstāvu dienesta viesnīcā ar gaišām labiekārtotām istabām. Ir iespēja ieturēt brokastis, pusdienas tehnikuma ēdnīcā, var arī izmantot virtuvi stāva gaitenī.

 

DV

Dagdas vidusskolas dienesta viesnīca

 

Pieteikties (vēlams) 2-3 dienas iepriekš !

 

Strādā visu gadu! 

Tineji baner

Brīvdienu māja „Tinēji”


Brīvdienu māja "Tinēji" atrodas 300 m attālumā no Gaļšūna ezera, 50m attālumā no Narūtas upes, meža tuvumā. Piedāvājumā mitrā pirts, melnā pirts, duša, tualete,  makšķerēšana, piknika vieta, ogošana un sēņošana, telšu vietas. Vieta piemērota ģimenēm ar bērniem.